KONST / Litografier / Färglitografi 12826135
nr 1282 6135
Jörgen Waring
(f. 1938), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 11/147. Motivet: 40x42 cm
Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:48:16
20/10 13:52:45